Porta Doors

 

 

porta logoOd svého vzniku Porta sleduje několik cílů, z nichž prvním cílem byla účast na transformaci vzhledu 

polských bytů a vytváření nových estetických návyků v souladu s globálními tendencemi.

Tomuto cíli sloužil rozvoj nabídky interiérových dveří z lisovaných desek, se zajímavou škálou vzorů a rozmanitostí barev. Tyto dveře jsou vyráběny ve všech rozměrech používaných ve stavebnictví.

Vysoké estetické hodnoty Porta dveří jsou výsledkem vysoké kvality výroby dveří, zajímavého designu a speciální technologie dýhování hran a těsnění zárubní zvyšuje jejich funkčnost o zaručený tichý chod a těsnost.

Souběžně s dynamickým rozvojem firma rozšířila svůj sortiment výrobků o ploché interiérové dveře, lakované a laminátové, které odpovídají dnešním architektonickým požadavkům obytných a veřejných budov.

Firma Porta přináší na polský trh řadu inovativních řešení. K těmto novinkám patří regulované obložkové zárubně Porta-System, které změnily konečnou úpravu místností. Porta je také prvním výrobcem na polském trhu kompletních dveřních systémů pro veřejné budovy, které splňují různé požadavky na výstavbu, včetně speciálních požadavků, jak normy akustické izolace nebo požární odolnosti. Přes tyto rozdíly, jednotlivé druhy dveří daného dveřního systému jsou jednotné ve vnějším vzhledu a nijak se neliší od ostatních dveří v místnosti. Vznik nových závodů vyústil v zavedení mnoha nových výrobků na trh. Jedná se o kovové zárubně, včetně kovových regulovaných zárubní a o bohatou nabídkou dřevěných dveří vyrobených v Suwalkách, v tom novinka - dubové venkovní vstupní dveře Gdynia.Vstupní dveře Granit

Každý rok se naše produkce zvyšuje. V současné době její měsíční objem činí více než 85.000 kusů křídel a 50.000 kusů zárubní.

Porta Doors nabízí

  • Interiérové dveře
  • Interiérové dveře v přírodní dýze
  • Systém pro posuvné dveře, skládací dveře, posuvné dveře
  • Vstupní dveře vnitřní
  • Vstupní dveře venkovní
  • Technické dveře
  • Zárubně

představujeme NOVÝ KATALOG PRO ROK 2016/2017

 Přináší nové kolekce interiérových dveří: 

Univerzální dveře PORTA MAGIC 

Lakované dveře - Porta VECTOR Premium / Porta FOCUS Premium / Porta FORM Premium / Porta SKANDIA Premium

    

 

Dále vám přinášíme katalog INSPIRACÍ:

Int.dveře Enduro


Nová kolekce venkovních dveří ECO POLAR PASSIVE

Katalog venkovních dveří Venkovní dveře Eco

 

Ukázka dveří ECO POLAR Porta Doors Eco Polar COLOR