PVC

  

PVC podlahy

Nejžádanější „hladkou“ podlahou je v současnosti CV podlahovina jinak řečeno „měkčené“ PVC. Přispívá k tomu i fakt, že na první pohled vypadá jako přírodní materiál díky dokonalým imitacím. PVC podlahy dostanete v různých šířkách (2m; 3m; 3,5m; 4m; 5m), díky čemuž minimalizujete odpad při pokládce a nemusí v místnosti vznikat spoj a materiál se nastavovat. Informace o dostupnosti rozměrů naleznete u každé produktové řady.

Nízké náklady na údržbuvysokou odolnost proti špiněnískvělou přilnavost ocení každý, kdo chce vhodnou a kvalitní podlahu. Neváhejte a vyberte si z nabídky moderních PVC podlahovin.

V případě, že toužíte po dřevěné podlaze, ale řešíte problém možného poničení, zvolte raději tzv. vinylové dílce, což je odolné PVC dodávané v páscích.

PVC se nabízí v imitaci dřeva, dlažby a kamene a to v různých formátech. 

NOVINKA!!!

Gerflor Taralay Impression Comfort 

je antistatické a akustické 2m široké vícevrtsvé heterogenní PVC o celkovétloušťce 3,35mm s vysokým komfortem pod nohy a vynikající19dB zvukovou izolací. Podlaha nabízí výtečnou odolnost proti protlačení. Produkt se skládá z pěnového VHD podkladu, další vrstvy vyztužené skelným vláknem, následuje kompaktní vrstva a vrstva tištěného vzoru, který je chráněn transparentní nášlapnou vrstvou silnou 0,65mm. Ta je navíc opatřená speciální povrchovou úpravou Protecsol, která umožňuje snadnou údržbu podlahy aeliminuje potřebu dalších leštidel.  

Gerflor vám proto, prostřednictvím produktové řady Taralay Impression Comfort, dává možnost vybrat si vlastní podlahovou krytinu pro svůj jedinečný projekt nebo interiér. Barva je zkrátka klíčem k celkovému pojetí designu.

  

  

gerflor forbotarkett Designtex beauflorivc